O nás / Kontakt

O nás

„Keď voz namastíš, ako by si tretieho koňa pripriahol.“
Slovenské príslovie

Ing. Juraj MokošIng. Juraj Mokoš
kondičný tréner znalostných pracovníkov, s 20 ročnou praxou v odboreIng. Mária MokošováIng. Mária Mokošová
certifikovaná trénerka pamäti v Českej spoločnosti pre tréning pamäti a mozgový jogging, špecializuje sa na pamäť a ostatné kognitívne funkcie

Kontakt

MARKWIN, s.r.o.
Lorinčík 22, 040 11 Košice

IČO: 31 708 650
DIČ: 2 020 484 037

mokos@markwin.sk
0905 902 134

Našimi klientmi sú fyzické osoby, ale aj firmy, ktorým záleží na efektívnom využívaní potenciálu svojich zamestnancov.

1995

Pred dvadsiatimi rokmi sme založili firmu MARKWIN s cieľom pomáhať našim klientom dosahovať lepšie výsledky.
Naše poradenské služby boli zamerané na manažment a marketing. Využívali sme všetky dostupné metodiky od prieskumu, cez meranie spokojnosti a hodnotenie pracovníkov, riadenie podľa cieľov a podávanie spätnej väzby až po vzdelávanie a teambuildingy.

2011

K významnej zmene v našom prístupe prišlo v r. 2011. Zoznámili sme sa so zariadeniami na trénovanie mozgu – neurotechnológiami. Považovali sme to za najlepšiu cestu k zvyšovaniu výkonnosti pracovníkov a preto sme zakúpili neurotechnologické zariadenia na tréning mozgu. Boli sme presvedčení, že najlepšou pomocou pre našich klientov, aby mohli rozvíjať potenciál zamestnancov vo svojich tímoch, bude tréning mozgu v mozgocvični. Skúsenosti ukázali, že tieto zariadenia sú určené viac na zábavu, než na seriózny tréning.

Prítomnosť

Získali sme poznatky o mnohých tréningových nástrojoch vo svete a tento proces pokračuje dodnes. Existuje veľa nástrojov a nás vždy zaujíma, ktoré sú efektívne na posilňovanie oslabených oblastí konkrétneho mozgu.

Vytvorili sme normy na meranie mentálnej kondície, ktoré vychádzajú z uznávaných svetových metodík. Vďaka nim získame informácie o silných aj oslabených oblastiach mozgu.

Každý mozog je iný, a preto pri tréningu potrebuje individuálny tréningový plán. Jeho základná verzia spočíva v 8 týždňovom tréningu. Predpokladáme, že po základnom tréningu, ktorý slúži na správny rozbeh, sa vyberiete vlastnou cestou. Následne Vám odporúčame jedenkrát ročne preventívne meranie.

Starostlivosť o mozog je celoživotná cesta.

Ako to zvládať v bežnom živote sa dozviete na konzultáciách s trénerom alebo na našich workshopoch.

Budúcnosť

Kondíciu svojho mozgu máte vo vlastných rukách.

Kontaktujte nás